Hakkımızda

Ülkelerin Gelişmişlik Ölçütlerinden Birisi De Ekonomide Kullanılan Girdilerin Geri Dönüşüm Kaynaklarının Ağırlığı Olarak Karşımıza Çıkmaktadır. Artık Tükettiğinden Kazanan Ekonomiler Hem Dünyamızın Genç Kalma Sürecine Olumlu Etki Yaptığı Gibi Her Geçen Gün Artan Hammadde Maliyetleri Karşılığında Alternatif Bir Kaynak Olmaktadır. Çevre İlişkileri, Geri Dönüşüm Projelerinin Gerçekleştirilmesi Ve Katma Değer Elde Edilmesi Şirketimizin Yaşlı Dünyamızın Yüzünü Güleç Tutmada En Öndeki Hedeflerinden Birisidir.

VİZYONUMUZ

Türkiye Ve Alanya da Kaliteli Hizmet Sunan, Müşteri Ve İnsan Kaynağını En Değerli Aktifi Olarak Kabul Eden, Sürekli Olarak Fark Ve Değer oluşturan, Rakiplerinin Örnek Aldığı, Her Aşamada Bir nakliyat firmasından Daha Fazlasını Vaat Eden, Evrensel, Güvenilir, Saygın Ve Piyasa Değeri Yüksek, Öncü Ve Yol Gösteren bir nakliyat Firması Olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri İhtiyaç Ve Beklentilerini En İyi Şekilde Anlayarak, Onlara En Doğru Kanaldan En Uygun Çözüm Ve Değer Önerilerini Sunan, Alternatif Çözümleri Müşterilerine En Hızlı Ve En Etkin Şekilde Ulaştıran, Etik Değerlerinin Ve Sosyal Sorumluluğunun Bilincinde Olarak Dünya Standartlarında Sürdürülebilir Karlılık Ve Verimlilikle Faaliyet Gösteren, Müşteri Memnuniyetini Ve Güvenini Her Şeyden Üstün Tutan Bir nakliyat Firması Olmaktır.

Has Nakliyat

Müşteri hizmetlerimiz sizden gelecek her türlü soru, öneri ve görüşleriniz için bir telefon kadar yakın!

0 546 257 28 77